Ne Yaptın Adnan Oktar !

Anne ve Babalar Dikkat

Teknoloji Yeni Bir Çağ Yaratıyor

En Saçma Fobiler

Aleyna Tilki’nin Amerika’daki Villası

Magazin 11 Ocak 2018
233 views

Dil eğitimi için Amerikaya giden Aleyna Tilki, evi için Kaliforniya’da sakin bir bölge seçti. 17 yaşındaki güzel şarkıcı, haftalığı 2 bin 500 dolarlık minik villasında bol bol müzik ve İngilizce çalışarak vakit geçiriyor.

HAFTALIK 10 BİN TL…

Evin küçüklüğünden şikayetçi olan Tilki, geçtiğimiz günlerde İrvine bölgesinde yeni bir ev arayışına girdi. Saklambaç’ta yer edinen habere gore; North Lake isminde göl kıyısında iyi bir villa bulan güzel şarkıcı, derhal yeni evine taşındı. Haftalık kirası 2 bin 800 dolar (ortalama 10 bin 500 TL) olan 3+ 1 villaya hayran kalan Aleyna, geçtiğimiz gün yeni mahallesinden de instagram’da paylaşım yaptı.

SPORU’DA İHMAL ETMİYOR

Okula giderken çevredeki evlerin videosunu kaydeden genç popçu, bu sayede de yeni yuvasının dışarıdan nasıl bir görüntüsü olduğu hakkında da ipucu verdi. Yaklaşık 3 ay daha Amerikada kalıp İngilizce’sini geliştirmeyi planlayan Aleyna Tilki, yeni evinin bulunmuş olduğu North Lake kıyısında da her sabah yürüyüş yapıyor. Sporunu Amerika’da da aksatmayan 17 yaşındaki güzel popçu, göl kenarındaki yürüyüşlerde hem huzur bulup hem de formunu koruyor..

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

İlginizi Çekebilir
Şok Edici Ayrılık !

Şok Edici Ayrılık !

16 Ocak 2018
22 views
Ne Yaptın Jolie

Ne Yaptın Jolie

13 Ocak 2018
31 views
Sosyal Medyayı Salladı

Sosyal Medyayı Salladı

13 Ocak 2018
48 views
Sürpriz! Biz Evliyiz

Sürpriz! Biz Evliyiz

13 Ocak 2018
26 views