Bisehap ( Şiir kitabı )

Kelliğin Sebebi Bulundu!

Artık Güneş Batınca Eylem Yasak

Minyon Tipli Kızların Ortak Sorunları !

Dinazorlar İle İlgili Her Şey Yalan Mı !!

BİLİM 25 Mart 2017

Dinazorlar hakkındaki bilgiler  dünya tarihine dayanmakta ve bunu değiştirebilecek bir güçte.Keşfedilen şeyler ise gerçekten insanın kafasını karıştırıyor.

İskoçya’da bulunan kedi boyunda bir yaratık dinazorlar ile ilgili olan her şeyi tamamen yerle bir etti.Araştırmalara yol açan bu analiz yeniden düşünmeye ihtiyacımız olduğunu bizlere söylüyor.Eğer kanıtların doğruluğu ispatlanırsa,dinazor ailesinin tamamiyle tekrar gözden geçirilmesi gerekicek. Bazı veriler ilk dinozorlar fosillerinin Güney Amerika ve Tanzanya’dan geldiği,sonra ise Gondwana isimli antik kıtada 237 milyon yıl öncesine ait olduğunu destekliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Son analizlere göre İskoç örneğini, “fosil kayıtlarındaki dinozora en yakın şey” olarak tanımlıyor.Cambridge Üniversitesi’ndeki öğrenci olan  Matt Baron dinazorlarının kökeninin kesin bilinmediğini fakat kökenlerinin İskoçya olabileceğini söyledi.Elde edilen bulgular Stegosaurus ve Triceratops dinazorlarının zırhlı canavarlar olarak belirtebileceğimizi bizlere sunuyor.Acaba dinazorlar Güney Amerika’lı mı yoksa İskoçya’lı mı bunu herkes merak ediyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.