Ne Yaptın Adnan Oktar !

Anne ve Babalar Dikkat

Teknoloji Yeni Bir Çağ Yaratıyor

En Saçma Fobiler

Takımı bana teslim edin!

Spor 14 Şubat 2017
5 views

Ünlü teknik direktör Yılmaz Vural, Galatasaray’ın teknik direktörlüğüne aday olduğunu açıkladı, “Ben göreve gelirsem taraftarlar pişman olmaz.” dedi.

”GALATASARAY MAÇLARINI SÜREKLİ TAKİP EDERİM”

“Galatasaray maçlarına gidiyorum, orada da futbol severler ya hocam sen geçsene takımın başına diyor. Galatasaray yönetimi yanlış yapmaz. Biz de işimizi iyi yapıyoruz, baskı neyse biliyoruz hepsini yaşadık biz de.Bir oyuncuyu doğru pozisyonda oynatmak lazım. Galatasaray’da Sneijder var, Podolski var, Eren var etkili golcüler var.”

“GALATASARAY TARAFTARI PİŞMAN OLMAZ”

“Galatasaray beni göreve getirirse, Galatasaraylılar pişman olmaz. Dün ben maçtaydım, Ünal AYSAL’ın locasından izledim. Galatasaray’ı iyi tanıyorum, Galatasaray’ın başına ben gelirsem antrenör hatasıyla şampiyonluk kaçmaz. Hayvana hendek mi atlatıyoruz, yabancı herşeyi kıvırır, Yerli kıvıramaz mantığından sıyrılalım. Bakın Hamza kardeşimiz 3 tane kupa aldı. Abdullah kardeşim bugün neler yapıyor. Siz imkan verince bakın neler yapıyorlar. Zaten bu takımların forması 1-2 puan alıyor, siz de antrenörlük yaparsanız zaten 3 puan ceptedir”.

                                    

“ŞENOL GÜNEŞ’TEN SONRA EN ÇOK MAÇA ÇIKAN BENİM”

“Türk antrenörlerin beklentisidir, büyük takımları çalıştırabilmek. Biz de kendimizi layık gördük bu göreve. Benim geçmişte de açıklamam oldu. Türk antrenör yokmuydu da Riekerink’i göreve getirdiler. Göreve talip olmak, tabi Türkiye’de komik duruma düşüyorsunuz. Ben bugüne kadar hep talip oldum ama magazine konu olduk. İşte 19 cevapsız arama vb. Tabi ki kıyaslıyoruz biz kendimizi Avrupa tecrübemiz var. Şenol Güneş’ten sonra en çok maç yöneten benim. Böyle büyük bir kulüpte görev almayı hep arzu ettik. Zaten bize hep bu dönemlerde geliyorlar. Sezon başında göreve getirmiyorlar.”

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

İlginizi Çekebilir
Barça Darmadağın Oldu

Barça Darmadağın Oldu

12 Nisan 2017
5 views
Adrenalin Sevdalıları Dikkat!

Adrenalin Sevdalıları Dikkat!

27 Mart 2017
10 views