Bisehap ( Şiir kitabı )

Kelliğin Sebebi Bulundu!

Artık Güneş Batınca Eylem Yasak

Minyon Tipli Kızların Ortak Sorunları !

2016 Hayatımıza Zorla Giren 5 Kişi

Fotoğraf 14 Şubat 2017

2016 bitti hatta üstünden 3 ay geçti, kimisi için çok iyi, kimisi için ise berbat bir yıl geçmiş olabilir. Fakat sanıyoruz ki onlar için harika bir yıldı. Kim mi onlar ? 2016 yılında hayatımıza zorla giren daha doğrusu 2016 yılında ünlü olan ve her yerde görmek zorunda kaldığımız ünlüler. İşte onlar !

1 Eypio

2016 yılında hayatımıza fırtına gibi girenler listesinde 1. sırada neden mi ? Çünkü farkında bile olmadan onun şarkısını söylüyorduk. Şarkıyı her yerde duymaya başladık. Yani aslında o zorla girmedi ‘günah bizim’. Umarım 2017 de bizimle olmaya devam eder.

 

 

2 Donalt Trump

Başkan oluyor olacak olamaz derkeeeeeeeeeeeeeeen hop ! Bir anda ABD başkanı oluverdi. Her yerde onu görür olduk. İyi oldu kötü oldu diye tartışa duralım. Hala açımız aç tokumuz tok. Bize dokunan yok ama girdi işte…

 

 

3 Emre Mor

Emre Mor için zorla girdi diyemeyiz milletçe şu çocuk Türk Milli formasını giyer inşallah dedik. Peki neden bu listede diyenler için söyleyeyim çocuk geldikten sonra sanki zorla girmişcesine beklentileri hep yükseltip kendisine yüklenenler oldu yapmayın. Geleceğin kaptasını Emre iyi ki geldin !

4 Kerimcan Durmaz

2016’da en çok adı geçen isim Kerimcan Durmaz desek yalan olmaz sanırım. Hayatımıza resimleri, tartışmaları ve vineları ile giren Kerimcan’ın bir anda her yerde karşımıza çıkmasının sebebi aslında onun kendine has kelimeleriydi.  Heraldeğğ Ne Manağğğ dediğinizi duyar gibiyim.  Ha bide unutmadan bu yazıyı okursa ‘ablan star bebeğim’ derdi .

 

5 Aleyna Tilki 

Herkesin parmakla gösterdiği Aleyna Tilki,bir anda büyük çıkış yakalayan Aleyna 2016 da hayatımıza girdi diyemeyiz fakat 2016 da herkes onu tanıdı diyebiliriz.  Hoşgeldin Aleyna 2017’ye de bekleriz.

 

BONUS :

Bonus olarak 2016 bizeeeeeeeeeeeee

‘yi getirdi. Yaşlanıyoruz mu ne ?

 

Neyse  🙂

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.